Nepište sem reklamy ani řetězáky.

Kočičí horoskop 11.1.-17.1.

11. ledna 2010 v 21:02 | Míca |  kočičí horoskopy
Horoskop pro kočky - beranBeran (21. 3. - 20. 4.)
Kočičí Beránci se trochu probudí k životu, ale ještě to nebude úplně ono. Stále hlídejte jejich zdravotní stav. Drobné problémy řešte ihned. Co se zažívání týká, zkuste pastu Bezopet, která jim umožní lépe trávit. Dopřejte jim zatím tedy spíše klid a pohodlí někde v teple.

Horoskop pro kočky - býkBýk (21. 4. - 21. 5.)
Pokud se vám zdá, že váš Býček je trochu nervózní, je to počasím. Jeho nálada bude trochu pod bodem mrazu, ale s nástupem delších dní se začne lepšit. Nemusíte se obávat větších problémů, jen jeho oblíbenou činností bude spánek, odpočinek a pasivní sledování dění.

Horoskop pro kočky - blíženciBlíženci (22. 5. - 21. 6.)
Habešská kočka nebo sokoke jsou plemena velmi aktivní a pokud taková doma máte, máte se zároveň na co těšit. Jejich aktivní období je na samém vrcholu a podle toho to také bude vypadat. Ale nezoufejte, jen zkuste jejich hry nějak korigovat, možná se vám to i povede.

Horoskop pro kočky - rakRak (22. 6. - 22. 7.)
Na Ráčky to trochu padne a sníh jim přivodí poněkud spací období. To ale vůbec neznamená, že by se vám nepodařilo je přimět k nějaké aktivitě. Naopak. Pokud víte, co rádi dělají, můžete si být jisti, že právě oblíbené činnosti je neomrzí, je ale nutné se zapojit.

Horoskop pro kočky - levLev (23. 7. - 23. 8.)
Lvíčkové všeobecně budou spíše nejen méně aktivní, ale také více choulostiví. Pobyt venku by měl být tedy omezený na minimum. Ale ani domácí kočičky by neměly zůstat bez zvýšeného dohledu. Sledujte jejich zdravotní stav a zkuste je podpořit vybranější stravou.

Panna (24. 8. - 23. 9.)
Horoskop pro kočky - pannaPlemena typu perská kočka nepotřebují skoro žádný pohyb, ale Panny všeobecně budou spíše pomalejší. Využijte toho trochu a zkuste si odpočinout a pokusit se nabrat síly spolu s nimi. Přijde totiž brzy doba, kdy se vám bude o tak klidném období jen a jen zdát.

Horoskop pro kočky - váhyVáhy (24. 9. - 23. 10.)
Kočičí Váhy se sice budou tvářit, jakože se jich nic netýká, ale opak je pravdou. Budou číhat za rohem, aby si mohly nějakou tu lotrovinu vyzkoušet. Pokud je budete dobře pozorovat, budete asi překvapeni. To pravé ořechové ovšem předvedou, když nebudete doma.

Horoskop pro kočky - štírŠtír (24. 10. - 22. 11.)
Kočičky ve znamení Štírka svou aktivitu trochu zmírní, i když jen na nějakou chvíli. Možná byste mohli začít s menším výcvikem, který se jistě nemine účinkem, pokud na ně půjdete trochu chytře. Moc na ně netlačte a přichystejte odměnu. Na úplatky totiž uslyší nejvíce.

Horoskop pro kočky - střelecStřelec (23. 11. - 20. 12.)
Malé chlupaté Střelce nejvíce potěšíte tím, že se jim sice budete hodně věnovat, ale také tím, že po nich nebudete nic chtít. Pokud jim dáte volnost a přistoupíte na nějaké to občasné pomazlení, budou nejšťastnější na tomto světě. Zase se dostanou do formy, nemusíte se bát.

Horoskop pro kočky - kozorohKozoroh (22. 12. - 20. 1.)
Malé Kozorohy můžete začít trochu rozmazlovat. Zaslouží si to a navíc je připravíte na poměrně náročné období, které je čeká. Jejich aktivita postupně stoupá a nebude trvat dlouho a budou na samém vrcholku. Podpořte je třeba stravou a dopřejte jim kvalitní odpočinek.

Horoskop pro kočky - vodnářVodnář (21. 1. - 19. 2.)
Pokud máte doma plemeno typu tokinská kočka, zřejmě si moc neodpočinete. To se ovšem týká všech kočiček ve znamení Vodnáře. Zase ale můžete očekávat věci, které znáte. Vymýšlení lotrovin zcela nových jim totiž moc nepůjde a navíc na to budou i líné.

Horoskop pro kočky - rybyRyby (20. 2. - 20. 3.)
Pokud už máte svých kočičích Rybek trochu dost, stále ještě není všem dnům konec. Vymýšlení zcela nových kousků jim půjde skvěle, čili dočkáte se ještě i takových lumpáren, které ještě neznáte. Zkuste toho využít k tomu, něco hezkého a zajímavého nafotit.

zdroj textu a obrázků: Miciny.cz
rozhodla jsem se, že budu horoskopy kopírovat. Budou to články které jako skoro jediné budu kopírovat bez souhlasu autora (představte si příspěvek do diskuze typu: ahoj, krásný článek.Mohla bych si ho zkopírovat)...
 


Komentáře

1 Jantarka | Web | 12. ledna 2010 v 14:59 | Reagovat

ahoj jak se máš ,

2 Fuck Princess | Web | 12. ledna 2010 v 18:42 | Reagovat

Ahojky SB..
Jak se ti líbí new blog?
Co říkáš na přezdívku?
Krásnej new dess!
Ten horoskop si hned pročtu..
Ty obrázky jsou cute!
Pp.=)

3 Míca | E-mail | Web | 12. ledna 2010 v 19:12 | Reagovat

[1]: ahoj, ok

[2]:  ahoj, po dlouhé době, že :-)
jo je dobrý, ale nejlepší z těch skupin je Avril
je skvělá
díky, je od Sinay
jj
jj
pp :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama