Nepište sem reklamy ani řetězáky.

Kočičí horoskop 4.1.-10.1.

4. ledna 2010 v 17:30 | Míca |  kočičí horoskopy
Kočičí horoskopy budou takovou zajímavostí spestřující už tak nudné pondělí kdy začíná škola.
Podobnost se skutečností je sice prakticky nemožná, ale i tak doporučuji přečíst...

Horoskop na týden pro kočky - beranBeran (21. 3. - 20. 4.)
U kočiček ve znamení Beránka hlídejte jejich zažívání. Mohly by se totiž objevit potíže, které nebudou až tak triviální. Dokonce i z malého problému by mohl vzniknout větší, proto se jim věnujte a dobře je hlídejte. Při jakékoliv známce problémů, navštivte veterináře.

Býk (21. 4. - 20. 5.)
Pokud máte doma plemeno typu kliďase, která nevyžaduje tolik pozornosti a chce raději klid, jste zvyklí na Horoskop na týden pro kočky - býkto, že se její povaha musí tolerovat. To se ale týká i ostatních kočiček narozených ve znamení Býka. Chovejte jen tehdy, bude-li mít náladu.


Horoskop na týden pro kočky - blíženci
Blíženci (21. 5. - 21. 6.)
Pokud vašeho kočičího Blížence napomenete a on neposlechne, nesnažte se to příliš řešit. Ničeho tím nedosáhnete. Prohřešky sice až tolik tolerovat nemusíte, ale pokud něco odpustíte, bude vám skutečně vděčný. Prostě nemá náladu se svému pánovi jakkoliv podrobovat.

Horoskop na týden pro kočky - rakRak (22. 6. - 22. 7.)
Kočičky ve znamení Raka uvítají sněhovou nadílku spíše někde za oknem. Podívají se rádi, ale to je asi tak vše. Nenuťte je tedy trávit jejich čas někde venku, nebudou-li sami chtít. Mohlo by se stát, že dokonce onemocní. Mrazivé počasí jim nebude dělat vůbec dobře.

Horoskop na týden pro kočky - levLev (23. 7. - 23. 8.)
Máte-li doma kočičku ve znamení Lva a je jedno jaké plemeno, musíte ji více hlídat hlavičku. Prohlížejte ouška, očka i tlamičku. Právě tohle vše bude více ohroženo. Postačí sice zvýšená pozornost, ale návštěvou veterináře také nic nezkazíte. Budete mít alespoň jistotu.

Horoskop na týden pro kočky - pannaPanna (24. 8. - 23. 9.)
Kočičím Pannám sice počasí nic moc neříká a je jim celkem jedno, jak zrovna je po celý rok, ale tentokrát budou více vnímavější. Připravte teplý pelíšek nebo je nechte, ať se zachumlají do peřin. Jedině tak totiž bude opravdu šťastná. Přivítá i chlupatější deku nebo měkký polštář.

Horoskop na týden pro kočky - váhyVáhy (24. 9. - 23. 10.)
U kočiček ve Vahách nečekejte úplně klidné dny. Budete z nich spíše nervózní. Nebudou tak úplně vědět, co vlastně chtějí, ale zkuste to prostě tolerovat a přecházet. Pokud je budete do čehokoliv nutit, spíše neuspějete. Možná tak ještě u koťátek, ale také spíše výjimečně.

Horoskop na týden pro kočky - štírŠtír (24. 10. - 22. 11.)
Připravte fotoaparáty a kamery a dobře sledujte, jaká právě běží soutěž na našem portálu. Kočičí Štírci budou mít dovádivou a vám se povede zachytit spoustu skvělých záběrů. Tohle období bude sice poměrně krátké, ale za to docela intenzivní. Nudit se určitě nebudete.

Horoskop na týden pro kočky - střelecStřelec (23. 11. - 20. 12.)
Kočičí Střelci se nijak projevovat nebudou a jejich doménou bude spíše odpočinek. Nezbývá tedy, než se zabavit jinak. Zkuste náš portál a sekci zábava, kde najdete spoustu příležitostí se trochu pobavit. Zapojte se klidně i do diskuze a můžete zatím probrat cokoliv se vám zamane.

Horoskop na týden pro kočky - kozorohKozoroh (22. 12. - 20. 1.)
U kočiček, které se narodily ve znamení Kozoroha, hlídejte hlavně jejich srst. Přestože není zrovna teplé období, můžete ji i vykoupat, ale dbejte na to, aby neprochladla. Je jedno, máte-li doma krátkosrsté nebo dlouhosrsté plemeno. Péče bude nutná u všech těchto kočiček.

Horoskop na týden pro kočky - vodnářVodnář (21. 1. - 19. 2.)
Kočičí Vodnáři svoji povahu nezapřou. Chvíli budete moci pozorovat zasněný a přemýšlivý pohled, pak zase rarášky v jejich očích. Nálady se budou docela rychle střídat, tak nuda vás skutečně nečeká. Můžete toho ale využít ke hraní a následně k příjemnému odpočinku.

Ryby (20. 2. - 20. 3.)
Savanová kočka se vyznačuje velmi aktivní povahou. Ony ale všechny Rybky Horoskop na týden pro kočky - rybybudou tak trochu divočejší, na to se připravte. Aktivnější plemena sice nepřekvapí, ale zapotíte se a u méně aktivních plemen budete docela koukat. Má prostě řádivou, tak to zkuste tolerovat.

Autor: Neuvedeno
Zdroj tohoto článku: www.miciny.cz
Zdroj obrázků: www.miciny.cz

Tento článek je skopírován, protože fakt nemám náladu na delší psaní.Jsem vyčerpaná.
 


Anketa

Jaké kočky máš nejraději?

Dlouhosrsté 37.8% (17)
Krátkosrsté 28.9% (13)
Bezsrsté (sphinx) 17.8% (8)
Nemám rád/a kočky 15.6% (7)

Komentáře

1 LisaDog z whiskaswilly | Web | 4. ledna 2010 v 17:37 | Reagovat

To je hezký:o) Willda je býk.

2 Easy | Web | 4. ledna 2010 v 18:11 | Reagovat

obíham

3 Míca | E-mail | Web | 4. ledna 2010 v 18:53 | Reagovat

[1]: Dík, Fakt, tak to je stejný zmanení jako Mikšina :-)

[2]: jj

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama