Nepište sem reklamy ani řetězáky.

Fraška (krátká komedie) - Psí láska - stalo se

21. února 2010 v 15:48 | Míca |  Napsal život
Promiňte za název, ale nevím jak jinak to nazvat. No, začnu od začátku.

V sobotu jsme jely (já a mamča) do Křečan za strejdou. On má teď manželku a ona je na den přesně stejně stará jako já. Akorát o 40 let xD. Oni mají psa. Čistokrevnýho labradorskýho retrívra.

Ten pes je blázen! Málo z vás asi zná knížku Marley a já od Johna Grogana. Tam byl taky labrador, akorát, že zlatej. Cituji: Myrleyho majestát Marley z Chuchrrilu (Marlyho majestát z Čarčilu). Kdo tu knížku nečet, tak ať si jí přečte, aby rozuměl tomu co jsem teď citovala.

No a jmenuje se Wirgien (Wirdžín). Je to černej krátkosrstej papírovej (s papíry a rodokmenem) pes. Jeho otec má titul myslím, že "šampión" v nějaký evropský výstavě.

Když jsme tam přijely tak jsem se lekla! Vždyť byl jenom o hlavu menší když se postavil. Ale neštěkal. Byl to takový mazel... Hladila jsem si ho, pak ho drbala na břiše atd.
V podvečer jsme byly s "Tomáškem" a Wirginem na procházce venčit. Zezačátku jsem měla co dělat abych do udržela, ale pak si zvykl na můj krok, hlas a, že jsem levačka.
Cestou zpátky byla pohoda.
Večer si Wigrien šel sednou na pohovku, jelikož jsem si tam ustala. Byl tak velkej, že si zabral celou pohovku a ne tom malým kousku jsem byla já, takže si bez problému na mě lehl.
Váží 45 kilo a já jeno 34, cž bylo nepohodlný.
Když jsem se vymanila z podněho a zvedla se. Tak se taky zvedl, stoupl si na opěradla, vyskočil, neviměřil to a spadl blíž než očividně chtěl. Jenže to ho neodradilo. Stoupl si, obejmul mě tlapama tak, že sem skoro nemohla dejchat a pak nechtěl dólů.
To zopakoval 3x.
Vypadalo to, že se do mě zamiloval a "Tomášek" říkal, že vždy když tam pojedu, tak mám zaručený, že se nechá hladt, drbat, mazlit atd. Proto ten název.

No nic, jdu oběhnou affíky...
 


Anketa

líbí se vám nový dess? (by Tez.í)

Ano! 100% (16)

Komentáře

1 Potkanka | Web | 21. února 2010 v 18:28 | Reagovat

to je roztomilý... :-D

2 Míca | Web | 23. února 2010 v 13:52 | Reagovat

[1]: Děkuju

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama