Nepište sem reklamy ani řetězáky.

Březen 2011

Hehe, tak to vypadá, že opět utíkám do vzdálených končin

2. března 2011 v 17:45 | Ehm... Míca? |  Nedůležito-důležitá oznámení
Tak já zase mizím. Zkusila jsem to, nejde to a navíc si teď Sabrožka bude vylévat zlost (stejně jí zablokuju, o to nejde), odpověděla jsem jí i na její stránky i sem. Zablokovala jsem jí proto, že znám ty její hnusný komentáře co počínají právě: to je moje tvorba, na což jí odpovím, že mi to dovolila a pak začne zapírat a urážet, však to znáte ;)

Ale proč končím:
S tímhle blogem je to nějaký divní. Přijde mi, že mě trochu táhne ke dnu a okrádá mě o inspiraci. Tak jdu o dům dál. Opět na blog, chtěla bych do AK, tak v květnu, uvidíme. Affs tam nevedu, promiň Monullo. Možná, že mě jednou vyčmucháte, ale to se vám nejspíš nepovede. Nikdo mě nezná tak dobře jako já sama a já jsem na tu adresu přišla až po dlouhým dumání hrabání se v minulosti a starých denících.

Tak já mizím, mějte se hezky, a milujte své životy!

Ten obrázek jsem si kdysui uložila, nwm od koho je, ale nijak mě to už netrápí, koneckonců ani nwm jaký přesně byly podmínky pro stažení toho souboru.
A víte co? Já jsem vlastně ráda, že tenhle blog opouštím a i, že se Sabrožka naštvala. Jsem sobecká, namyšlená kráva, ale jsem sama sebou, vaše Ehm... Míca!

Pardon, mám trošku odlehčenou náladu, ale nikdy toho nebudu litovat, to už vím. Mějte se.